| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de autorul vostru.Am facut cunostinta cu un baiat.La inceput nu-l bagam prea mult in seama si cind imi propunea intilniri il refuzam.Cu 2 zile in urma mi-a zis ca vrea sa ne vedem si iar l-am ignorat.Azi am vazut pe un sait de socializare ca e pus cu o fata cu care se intilneste.Sincer,ea e cu mult mai urita ca mine). Chiar si asa sunt geloasa, pentru ca in ultima vreme incepeam sal plac din ce in ce mai mult.Toata ziua am plins din cauza lui,chiar si acum.Ce pot sa fac sa uit de ce s-a intimplat, sau chiar daca imi va scrie ceva, ce sa-i raspund?
Merci anticipat :*

Răspuns Câştigător
| STEFANXxX a răspuns:

Salut Mikey.Nu fi geloasa degeaba,trebuie sa-ti da-i seama ca e vina ta si nu trebuia sa-l ignori asa des.El incerca sa aiba ceva cu tine(ma refer la dragoste,dar sincer,el a vazut ca tu il ignori si,ei se mai intimpla a vazut pe altcineva,dar poate tu crezi ca fata aia e urata din cauza doar pentru ca esti geloasa.Iar daca plangi,nimic nu te va ajuta cu asta, pentru ca sansa ta este deja scapata, dar nu te descuraja, exista totimpul o sansa, doar asta nu inseamna ca trebuie sa astepti pana tipul ala se va desparti de ea.Incearca sa-ti gasesti pe altcineva, daca vrei sa nu mai plangi.
Ei poate te simti acum mai binehappy, oare cum, dar ma rog ti-am tradus intr-o limba mai usor pentru tine ceea ce a incercat sa-ti zica r3t,bine poate ca nu chiar fix in fix.Dar eu iti urez totusi succes.

12 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pff...nu vreau sa te aburesc total asa ca voi fi scurta:
ceea ce tu ar trebui sa faci e sa te comporti normal cu el...si in gluma poti sa il intrebi ce era cu postarea de pe acel site si tot in gluma poti sa ii spui ca esti geloasa
si cum sigur iti va explica poate asa te ajuta si iti trece curiozitatea
cand iti mai cere o intalnire raspunzi afirmativ ...bla bla bla
cel mai important : nu te consuma pentru nici un baiat fie el si cel mai frumos inteligent si toate cele
si inca ceva ...mult succes :*

| alexro93 a răspuns:

Ce sa zic! tu ai fost cea care a gresit.dar din pacate asa sunteti vo fetele cu un orgoliu mai dezvoltat decat al unui baiat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei s-o iei cu incetisorul o sa ai probleme de ince mai mari cu treaba asta.
1- simplu trebuie sa te duci la el direct in fata si sa-i spui ca il placi
2-sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| calmopenmind18 a răspuns:

Iesi cu el daca esti geloasa... Inseamna ca tii la el si nu ti-ai dat seama. Dupa ce l-ai refuzat repetat din orgoliu s-ar putea sa te refuze dar daca tine la tine accepta si totul va fi de vis!

| denyssss a răspuns:

Waw incredibil esti tare happy catati urgent un baiat cu care sa esi ca sa uiti de asta happy

| mikey06982 a răspuns (pentru denyssss):

Offf...la moment daca sincer nu vreau sa ies cu nimeni, nici macar pentru ai face cuiva in ciuda (

| denyssss a răspuns (pentru mikey06982):

Pai desigur esti in depresie

| mikey06982 a răspuns (pentru denyssss):

Yeahh(

| Alexandraa0 a răspuns:

Cereti cuze si cerei o intalnire daca te plc asa mult o sa vina iti spun sigur