| eubahhh a întrebat:

Buna seara crying! am nevoie de voi! va rog sfatuiti-ma crying. Sunt certata cu parintii mei (mai mult cu mama), adica ea nici nu ma baga in seama, am intrebat-o mai devreme ce are cu mine, si nu a zis nimic, i-a zis doar la tata ca "nu o mai intereseaza nimic"... Problema e ca eu nu sunt in tara, si sambata trebuie sa vina prietenul meu (suntem impreuna de 2 ani) la mine, dar ei nu mai sunt de acord, adica inainte erau, acum 2 saptamani, m-au intrebat cand vine, si acum dintr-o data s-au schimbat, nici nu pot discuta cu ei, ca striga la mine, prietenul meu si-a luat bilet, si sambata vine, nu mai stiu ce sa fac, cum sa fac crying. Sfatuiti-ma va rog! ce sa fac?

plang intruna, ma simt oribil, si sunt singura pe lume crying!

2 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Nu le insela asteptarile! Chiar daca vine la tine, nu face nimic cu el! Din comportamentul lor imi dau seama ca esti virgina sau cel putin asa te stiu ei! Apoi ii promiti mamei tale ca veti merge amandoua la ginecolog ca sa-i dovedesti ca poate avea incredere in tine si medicul va constata ca esti virgina si atunci va fi totul bine! Este singurul mod ca sa-i dovedesti mamei tale ca poate sa aiba incredere in tine, ca daca zici ca si-a luat bilet, nu mai are cum sa dea inapoi al tau prieten!

| uranus1995bz a răspuns:

Draga eubahhh, eu zic cand vine sa nu faci nimic cu el niste sarutari pupici chesti amoroase si tot felul, sa ii zici sa se poarte frumos sa nu injure si sa nu faca nimica prostes incearca sa te impaci cu parintii tai rpin gesturi mai afectuase cu ei (nu prea afectuasewinking ) sper ca sfatul meu sa te ajute cu Drag Mihaiwinking