| Bairam_Stefy_1989 a întrebat:

Buna seara.Am o poveste mai greu de descifrat, sunt cu prietenul meu de 9 ani si jumatate eu am 28 de ani iar el 32. problema este ca de cand am venit in U.K. de 10 luni nu am pace imi place un baiat de la munca mentionez ca el este englez lucram toti 4 in aceeasi companie eu, prietenul meu, el si logodnica lui.de cand am venit acolo se uita intru.na la mine ma analizeaza foarte mult ce mancare mananc de cand sunt in U.K. si ce fel de relatie am cu prietenul meu.Prima data cand m.a vazut zambind a tremurat din tot corpul ca si cum ar fi avut fluturi in stomac se inroseste o data i.a tremurat vocea cand vorbea cu mine tremura daca ma atinge cand trec pe langa el la fel.Nu vorbim foarte mult doar ne salutam si ma intreaba din cand in cand ce mai fac cu alte fete vorbeste iar eu sunt geloasa ca vorbeste cu una care arata mai bine ca mine si cred ca se da si la ea. Vorbeste cu prietenul lui despre mine prietenul lui imi zambeste si ma ia in brate incearca tot timpul ca noi sa comunicam. Odata m.am certat cu prietenul meu si el a observat asta cand am iesit de la munca m.a asteptat si a plecat a vrut doar sa vad ca ma asteapta a 2a zi la fel numai ca de data asta a vorbit cu mine si m-a intrebat daca ma duce acasa eu i.am zis sa repete intrebarea si a zis altceva cat fac pana acasa i.am raspuns si am plecat.Nu stiu ce sa cred ma place este posibil sa fie indragostit de mine sau doar ma doreste fizic? multumesc di suflet pentru ca a.ti avut rabdare sa-mi cititi povestea.Astept raspunsurile voastre.O seara faina

Răspuns Câştigător
| Mrlove2017 a răspuns:

Da... odata ce aveti amadoi relatie e logic ca vrea sex ...si stai linistita ca dupa ce o sa te aiba fizic o sa te simti ca naiba ca ai dat 9 ani pe o partida care nici macar nu esti sigura ca va merita.

| Bairam_Stefy_1989 explică (pentru Mrlove2017):

Multumesc pentru sfat.As mai avea o mica intrebare din moment ce vrea sex el nu poate sa aiba nimic mai mult pentru mine? Mi.ar placea ca el sa se indragosteasca de mine si sa il faca sa planga sa regrete ca a vrut sa se joace ch mine.multumec

| sofisis a răspuns (pentru Bairam_Stefy_1989):

Huh? Poftim? Pe bune? Scopul tau asta e? Sa-ti bati joc de el?
Wow... Esti fenomenala. E clar ca pe al tau iubit nu prea il mai iubesti asa ca parerea mea e sa il lasi liber sa isi gaseasca si el pe cineva. Nu fi egoista.
Iar daca esti amorezata de colegul asta, incearca si vezi daca iese ceva mai mult decat sex.

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Te dorește cu siguranță.

| h3r a răspuns:

Sa stii ca va potriviti. Ambii ati uitat de partenerii vostri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place de tine. Daca voia doar sex facea fel si fel de avansuri nu se inrosea la fata ca unu de 15 ani. Dar e "misto", dupa o relatie de atatia ani iti fuge ochii dupa altul. PAcat de cei 9 ani pierduti cu actualul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca merita sa iti strici relatia de 9 ani doar pentru o sansa mica sa iasa ceva cu tipul de care spui ca iti place.Totusi,e cam aiurea sa te "indragostesti"asa de repede de altcineva.

| Xelon a răspuns:

Daca ai coloana vertebrala o rupi repejor cu gagicu tau, te-ai indragostit de altul, e clar ca nu il mai iubesti, chiar nu conteaza daca o sa ai sau nu o relatie cu celalalt tip.

Răspuns utilizator avertizat
| relativsausigur a răspuns:

Ce ai zice daca prietenul tau ar scrie o poveste similara pe un site de genul acesta?
Sau daca ar discuta cu prieteni de-ai lui chestii de genul acesta?
Adica daca el ar gandii si s-ar comporta la modul cum o faci tu.
Ar mai fi la fel de usor?
Ai mai avea fluturasi in stomac?

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim1207 a răspuns:

E doar o atractie fizica. dupa o sa te simti ca naiba incearca sa reaprinzi flacara in relatia ta pentru ca dupa 9 ani presupun ca e doar rutina de zi de zi. si mna incearca sa petreci mai mult timp cu iubitul tau si sa va distrati si asa mai departe e aiurea sa dai 9 ani asa ..plus ca e un om care a stat langa tine 9 ani si iti dai seama cum o sa ii pice cand o sa ii zici ca tu te-ai indragostit de ala. si daca va fi sa fi cu ala mult no sa tina crede-ma. te va pune in cateva pozitii si ceau. din moment ce discuta si cu altelewinking.