| gretax3 a întrebat:

Am o problema : eu am ciclu regulat, niciodata nu întârzie mai mult de o zi, cel mult. Luna asta mi-a venit mai devreme cu 9 zile (mai exact pe 8 august) si a fost foarte usor, fara dureri. Pe 16 august am avut un contact sexual neprotejat dupa 3 luni de zile, iar pe 20 au apărut niste pete maronii pentru ca pe 26 sa imi vina ceva ce seamă cu menstuatia, prezenta si in ziua de azi. Nu stiu daca asta inseamna ca sunt gravida sau daca este o alta problema... Ajutor. Multumesc

1 răspuns:
| Fairyz a răspuns:

Gretax3,eu zic sa iti faci un test de sarcina, sau mai multe chiarwinkingcel mai probabil esti insarcinata! happy