| LittlePrincessi a întrebat:

Bună seara!
Am şi eu o întrebare la care doresc cât mai multe răspunsuri. Vă rog fără caterincă!
Dacă am contact sexual cu partenerul în ultima zii de menstruaţie sau prima zi după ce mi s-a terminat menstruaţia şi ejacuează în mine pot rămâne însărcinată?
Răspunsurile vor primi fundă şi voturi. Mulţumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

MEtoda calendarului e fix caca scoate din buzunar ceva banuti, ia folii chinezesti si gata am mai spus cum se folosesc fara efecte secundare si risc de sarcina zero 0

| Amelya02 a răspuns:

Nu ramai.

| costel24ro a răspuns:

Citeste printre raspunsurile date de mine si ai sa vezi ca se aplica si la tine acelasi raspuns! succes!

| unnamedXXL a răspuns:

Pfff...sincer ai auzit de metoda calendarului? inainte de a fi in perioada respectiva cu 2-3 zile si dupa 2-3 zile nu ramai(depinde de organism deoarece cunosc care nu ramanea 7-8 zile dupa) dar inainte nu e bine de a face deoarece nu ai regulat risti dar dupa 2-3 zile am facut mereu si nu a ramas si nu doar cu una cu mai multe (care le cunosteam altfel nu faceam neprotejat) si in timpul menstruatiei nu ramai dar nu e prea indicat deoarece nu prea e igienic si am auzit ca se pot lua boli(nu sunt in tema sa iti spun ce fel de boli si cum, am facut si eu odata si nu m-am imbolnavit dar totusi nu prea mi-a placut)eu asta stiu am facut si sincer nu am avut probleme si daca vor veni alte raspunsuri cum ar fi ca poate din cauza mea ca nu pot face eu...tin sa mentionez ca am copil deci pot lasa insarcinata o fata si e al meuwinking

| Bruunetzellu93 a răspuns:

Da.,eu iti zic sa mergi la farmacie si sa iei un test de sarcina. Bafta!