| ElAlbertina a întrebat:

Am si eu o mica problema,, Imi place de un baiat care este mai mare decat mine cu 2 ani. Unele fete nu il plac din cauza caracterului lui, altele sunt mai mereu pe langa el. De cand ne-am cunoascut am vorbit de vreo 3 ori dar scurt. Nu stiu cum sa vorbesc cu el, sunt timida, dar cu unlele persoane sunt agresiva iar cu altele semi agresiva. Mi-e putin rusine sa vorbesc cu el, ma tem sa nu o dau in bara, sa ma fac de ras, si sa ajunga sa aiba o impresie rea despre mine. Ce as putea face? M a simt ciudat in aproprierea lui, mai ales atunci cand vad ca sta si vorbeste cu cea mai buna prietene a mea, si cu mine nu. Ceea ce este adevarat ca nici nu ma prea baga in seama, imi vine sa mor. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Katherineeeeee a răspuns:

Fii tu! Este cel mai important, daca vede ca te comporti diferit fata de el s-ar putea sa-si dea seama ca il placi! gaseste subiecte comune pe care sa discutati. asa am facut cu un tip de care imi place si acum ne intelegem super si deja a vrut sa ma sarute de 2 ori, noi ne-am apropiat fiindca jucam in acelasi film : http://madtionline.blogspot.com (daca ter intereseaza)(inca nu a aparut secventa cu noi doi :P:)
. Daca nu esti sigura cand vorbesti cu el mai cheama vreo 2 prietene care se inteleg cu el.:X:7 sper ca te-am ajutat!