| Utilizatornoudetot a întrebat:

Bună seara, am venit de la o tipa de acasă, mi-a făcut sex oral neprotejat(cu dintii din ce îmi amintesc partial) sex vaginal protejat dar am venit acasă și am avut o surpriza, pe capul penisului am o pata roșie, sub foita protectoare de pe penis este sânge.
Cred ca am un hematom, nu știu sigur capul penisului are ca o punga moca de sânge pe cap, ce poate fi?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Sigur te-a ranit cu dintii, e o rana acolo, evita contactul sexual pana te vindeci.

| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari, ai luat toate bolile cu transmitere sexuala, pe care acea prostituata le are!

| LordCristobal a răspuns:

Du-te la un ginecolog, ala ar stii sigur sa iti spuna ce problema ai.

| mihai69 a răspuns (pentru LordCristobal):

Ginecologul se uită doar la muieri, nu și la puțe.

| LePapillonSurvivant a răspuns:

A meritat? Pentru o prostie, viata o poate lua inaintea ta. De ce va grabiti sa deveniti adulti, daca nu sunteti pregatiti? Ceea ce e bine sa faci este sa tragi concluzii de aici.
Daca ai avut leziuni pe penis si ai facut si sex vaginal cu ea, avand prezervativ, chiar si asa exista un risc mare. Ea a deschis poarta prin microleziunile pe care ti le-a facut. Din nou intreb: a meritat?
Trage concluziile de rigoare si roaga-te Bunului sa nu te fi blagoslovit cu ceva. Atentie, este foarte posibil ca ea sa aiba mai multe tulpini de HPV pe care sa ti le fi dat. Nu stim si probabil nu stie nici ea. Tu le vei transmite prin contact sexual, femeilor cu care iti vei petrece noptile intr-un viitor. Nu stiu cum ganditi voi tinerii.

| Utilizatornoudetot explică:

Ca un mic update am fost la medic, și mi s-a spus faptul ca e un hematom adică o trauma ca femeia ma sunt și cu dintii, am simțit cald am întrat nu am mai stat.