| MichneaCristian a întrebat:

Buna seara daca am facut sex si spermatozoiti au curs sotia mea poate sa ramana insarcinata chiar daca am facut cu 6 zile inainte sa-i vina menstruatia
Intreb pentru sotia mea ca ia nu sia putut face cont de TPU

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unde au curs spermatozoizii?

| MichneaCristian explică (pentru Violleta2022):

Pai sau scurs din zona intima
E normal asa ceva pentru ca eu nu stiu sau trebuie sa ramana toata inauntru (eu sunt sotia si scriu de pe contul sotului ca eu nu am putut sa imi fac cont )

| Violleta2022 a răspuns (pentru MichneaCristian):

Te super degeaba, ca ai pus o intrebare fara logica si insuficient explicata, de aceea toti cerem lamuriri.

Cand spui "zona intima" inseamna toata zona cuprinsa intre pelvis si anus, deci de unde efectiv s-a scurs, din vagin, anus dau de unde?

| MichneaCristian explică (pentru Violleta2022):

Din vagin

| Violleta2022 a răspuns (pentru MichneaCristian):

Chiar nu face sens ce spui!
Tot intrebi daca sotia poate ramane gravida, fiindca i s-a scurs sperma din vagin afara... Si daca s-a scurs?
Sexul s-a intamplat in vagin, ejacularea in vagin, deci sanse de sarcina sunt mari, doar daca femeia era in perioda fertila.

| dullcat a răspuns:

Buna.Va recomand sa cititi aici, cu mare atentie :

https://www.eva.ro/......78451.html

| Itsmesoitsok a răspuns:

Reformuleaza. Nu s-a inteles nimic. La ce te referi prin "spermatozoizi au curs sotia mea"?

| MichneaCristian explică (pentru Itsmesoitsok):

Dupa ce am facut sex, dupa cateva ore sotia mea a spus ca se simte unda intre picioare si cand s-a sters cu un servetel era pe el spermă

| iakx8wjwnn a răspuns:

Da,și o sa rămână cu 8 gemeni

| MichneaCristian explică (pentru iakx8wjwnn):

Am pus o intrebare nu am dat cu parul in cap
Am vrut sa stiu daca e normal sa mai iasa si afara sperma sau trebuie sa ramana toata acolo nu trebuie sa raspunzi aiurea