| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-a aparut pe penis o mica rana, ca o zgarietura. Mentionez ca nu am avut contact sexual in ultimul timp si nu am disconfort la urinare / ejaculare. Banuiesc ca doar mi-a crapat pielea deoarece este foarte subtire.
Se poate agrava? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic, fie el de familie, ginecolog sau urolog.

| Iridescent a răspuns:

Fii mai bland cu tine. Vezi si tu cum decurg lucrurile, daca incepe sa se vindece e ok, daca nu, consulta un medic.

| RaziMaaaaa a răspuns:

Lasa Laba!

| 69Anonymous69 a răspuns:

Nu mai fă atata L - A - B - A