| ovidw a întrebat:

De ziua mea prietena mea venit la mine sa-mi aduca cadoul...sii cum eram singur acas am invitato in casa..sii ma rog am ajuns la pat neam dezbracat.Ea este inca virgina si eu de altfel! Si ma rog neam jucat. am facut petting. i-am bagat..degetu in vagin..si ea mi-a facut.(ca sa iasa sperma ).Noi contienti cu gandu ca n-am facuto..nu neam penetrat am stat linistiti pana prietena.mi-a zis ca nu i-a venit ciclul de 2 zile si ea il are regulat! M-am gandit apoi sa nu fi avut pe mana sperma..si sai fi introduc in vagin! Se poate sa ramana insarcinata? Am rugato sa faca un test de sarcina dar nu vrea. spune ca n-are cum

8 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Daca nu ai habar cum o femeie ramane insarcinata, nu te apuca de sex.
Daca continui tot asa in 1 luna maxim vi cu intrebarea de avort.

| h3r a răspuns:

Ce mai cadou... norocosule.

| KinderBeeeib a răspuns:

Ce mai cadou, sa fi taticwinking straight face nu are cum si daca e spune-i totusi sa faca testul ca sa nu vi peste cateva saptamani cu intrebarea cat costa un avort

| ElectronicSound a răspuns:

Nare cum .....si daca e sati traiasca1! 1!

| FetitzaCuOchiAlbastrii a răspuns:

Are cum sa faca testul de sarcina poate ca nu e virgina ce ai simti cand ai bagat degetu ca intra greu? sau o durea? Posibil daca ai avut sperma pe mana si i l-ai introdus posibil

| ovidw explică:

Slava Domnului! Ia venit...am tras o sperietura zdravana.17 anibig grin.

| StarB a răspuns:

Cumpara.i un test de sarcina si convinege.o sa il faca happy Data viitoare aveti mai multa grija!

| ufdshds a răspuns:

Nu-ti fa grigi nu ramine de loc insarcinata big grinbig grin