| Ana3986 a întrebat:

deci sunt boboaca:d..In clasa este un baiat Alex. Ieri l-am intrebat" ia zi cu cine stai?" si el" cu >tine:" ok am stat ieri cu el. vorbea cu mine, radea, ma mai lua de mana, glumea..chestii d-astea. La un moment dat am dat un msg unui prieten si el l-a citit. Seara cand sa iesim din scoala m-a intrebat daca baiatu careia i-am dat mesaj este prietenul meu.I-am zis ca nu am prieten si a spus ca nici el. Ma pupat cand am iesit din scoala. Azi. abia ma baga in seama nu mai stau cu el ca nea mutat diriga dar se uita mult la mine. am observat si eu si mi-a spus si o colega. Ce sa fac acum? mie imi place de el da. habar nu am daca si lui. un sfat? fundahappy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca si el te place si ar trebui sa vorbesti cu el pe tema asta

| OHmyGosh a răspuns:

Paiii clar te place.Te-a si pupat, se baga in vorba cu tine...
Pune pe o prietene sa il intrebe sau daca tu ai curaj...fa-o.

| anniebox16 a răspuns:

Buna seara! Parerea mea e ca ar trebui sa-l intrebi daca te place. E cel mai simplu. Nu are rost sa te complici :*

| bogdan72 a răspuns:

Sunt destul de sigur ca da... te place! Ai putea sa gasesti un moment sa vorbesti cu el. Sa ii zici ca ai treaba (te gandesti tu la ceva) in partea de oras in care sta el (ca sa o luati pe acelasi drum) si pe drum ii dai de inteles ca ai vrea sa vorbesti cu el despre asta.

| Sophie22 a răspuns:

Dupa semnele pe care le da e posibil sa te placa....incearca sa vb cu el...intreabal mai intai de o tema ceva.un proiect impreuna apoi discutati mai pe larg despre sentimentele voaste:* Bafta! Fundabig grin