| cruceLaGatDunhillLaBot a întrebat:

Buna seara dragi domnisoare si doamne, cum vi se pare atunci cand un barbat are circumferinta penisului de 15 cm? Este o grosime satisfacatoare sau dureroasa? Este peste medie sau sub medie? Ce aspecte cheie sunt de luat in considerare atunci cand vine vorba despre o asemenea circumferinta?

Răspuns Câştigător
| Allhambra a răspuns:

Aspect cheie - spune-i acelui bărbat, că dacă e dobitoc, poate să-și bage circumferința și în "poarta stelară" pe unde a ieșit, că nu mă interesează.

3 răspunsuri:
| cruceLaGatDunhillLaBot explică:

Bolovane, se vede ca nu stii sa faci diferenta intre diametru si circumferinta

| cruceLaGatDunhillLaBot explică:

Pai se vede cat de prost si insuportabil esti ca persoana daca ai ignorat aproape 1600 utilizatori, asta spune multe despre viata ta sociala

| Darky000 a răspuns:

Ba. Merge