| crity112 a întrebat:

Grosime medie a penisului la 14 cm?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cat un borcan de 400.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E bun, aruncă l.laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista grosime medie, fiindca fiecare baiat/barbat are un penis diferit, unii il au lung si subtire, alti scurt si gros.
Tu-l masori cu centimetrul de croitorie de jur imprejur si vezi cati cm are, asa aflii masura lui corecta, ca sa stii ce masura de prezrevativ sa cumperi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul cu lungimea de 14 cm, poate sa aiba practic orice grosime in diametru si anume valoarea sa fie situata intre cca. 3, 0 si 5.0 cm (sau chiar si 6.0 cm, de ce n-ar putea fi? thinking). Nu exista masuratori si nici date statistice in aceasta privinta. big grin Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Asta sună cam ca o întrebare de genul:
„Care e grosimea medie a bârnei de dimensiune 14 m?"
Păi de unde să știm noi?!? ce sunt ăia 14 cm? lungime? circumferință? Sau te referi cumva la vârstă?
Ca să nu mai vorbim că nu ai spus nimic despre rasă, etnie...

| Goete a răspuns:

De ce nu faci tu o statistica? E simplu, mergi pe strada, opresti barbatii si le ceri sa te lase sa le-o scoli ca vrei sa o masori, pentru ati putea face un comolex de inferioritate sau eventual a putea avea o licarire de autostima, pe care nu o poti obtine altfel.

| Adriann92 a răspuns:

Coișpe centimetri