| OMEGAaaa a întrebat:

Buna seara dragilor.Mai intai as vrea sa ma prezint pentru ca sunt noua pe acest site.Ma numesc Anca si am 22 de ani. Sper sa ne intelegem bine, sa va fiu de ajutor pentru ca din acest motiv mi-am facut acest cont.Pentru inceput am si eu o mica intrebare. Mi-am inceput viata sexuala zilele trecute, dar de fapt nici nu am facut sex cu adevarat. A durat totul in jur de 2 minute pentru ca ma durea... iar de atunci chiar nu vreau sa mai fac asta.pentru momentbig grin Totusi mi-e putin teama pentru sa nu raman insarcinata.Nu sunt pregatita. Dupa calculele mele as fi fost in perioada fertila si nu ne-am protejat. El nu a ejaculat in mine si spune ca nici inainte cu cateva zile ca sa cred ca ar fi putut exista spermatozoizi in lichidul preejaculator.Totusi la ce ma pot astepta? Se poate intampla ceva in aceste conditii? Imi pare rau ca am scris atat de mult, sper sa nu va plictisiti citind intrebarea, insa am vrut sa fiu cat se poate de explicita. O seara buna tutror si astept raspunsurile voastre.

7 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Sal!;* si numele meu e anca si am 22 ani.Nu cred ca ii vreo sansa sa ramai insarcinata daca nu a ejaculat in tine, lichidul preejaculator nu are nici o legatura din cate stiu eu cu faptul ca o sa ramai insarcinata.Ai dreptate sa zici ca nu mai vrei, dar se va intampla vreodata, si pe viitor daca faci neprotejat spalate dupa fiecare act sexual cu sapun inauntru eu fac asta de 2 ani si nu mi s-a intamplat nimic pana acum de gen sarcinawinking, deoarece sapunul omoara spermatozoizii dar nu a ejaculat niciodata in mine, mai bine sa fim precauti. poooooop

| sebastyancuidiny a răspuns:

Lichid preejaculator, prin numele lui se intelege ca vine inainte de ejaculare... daca el doar te-a penetrat doua minute nu a avut timp de prea multa activitate in "interior". Deci nu ai de ce sa-ti faci griji, singura ta grija poate fi ca nu e bun pentru tine daca nu e in stare sa te penetreze incat sa nu te doara, el stiind ca esti si virgina.

| Annemari3 a răspuns:

Stai linistita nu e niciun risc.
P.s. matusa mi-a si-a pierdut virginitatea la 28 de ani deci nu e nici o rusine ba chiar ai procedat corectwinking

| bobby1990 a răspuns:

Pai...nu cred ca exista posibilitatea asta. ca sa te calmezi poti sa-ti faci un test de sarcina peste cateva zile si o sa te convingi. si felicitari pentru performanta! nici nu te cunosc dar m-ai facut sa te apreciez.

| cristiano_9738 a răspuns:

La 22 de ani virgina.cam rar se gasestetonguetonguetonguetongue

| cristiano_9738 a răspuns:

Imi lasi id tau sa mai vb. daca vrei:*:*:*

| OMEGAaaa explică:

Eu am vrut sa fiu pregatitahappy si nu regret ca am asteptat pana acum