| Dragoslav1997 a întrebat:

Fetelor eu ma numesc Mihai si am 1.90 si 75 kg merg la sala cam de 1 an si sunt o fire sportiva, credeti ca iubita mea m.ar lasa sa ii ling,, pasarica,,? voi ce ati face in locul ei? iubesc labiile alea mari :*

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Intreab-o daca te lasa si actioneaza ca atare.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea?

| corbulalbrosu a răspuns:

Crezi ca poate exista chiar si cea mai mica legatura/conditionare intre cunilitie si dimensiunea corporala sau pasiunea pentru sport? laughing Daca ai fi intrebat cat de aspra trebuie sa fie limba, sau cat de lunga si ce forma sa aiba, daca se folosesc concomitent si degetele ar mai fi avut n sens, o logica intrebarea ta. Te asigur ca si un pitic de 1, 20 si 25 kg dar cu limba aspra, lunga si vioaie, ar face o treaba la fel de buna cu unul de dimensiunile tale. happy Tehnica conteaza. Succes!

| Dismally a răspuns:

In nici un caz, ai nevoie de minim 5 ani de sala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ai 1, 90 daca esti un troll obosit si ai fata de tractor