| Danny1999643465 a întrebat:

ma confrunt cu o problema putin ciudata. Am 19 ani, am profitat mereu de fete, si nu am dat doi bani pe ele.am discutat 1 an cu o fata, ca prieteni ( eu voiam sa ma culc cu ea, iar ea dorea o relatie). Pana la urma a cedat si am ajuns sa facem sex. de 3-4 ori pe saptamana ne intalneam doar pentru asta, pana de curand, cand Bianca, caci acesta este numele ei, si-a facut un iubit. Inca se intalneste cu mine si facem sex, problema este insa ca...m-am indragostit de ea, sunt gelos ca il pupa pe ciudatul ala si o vreau doar pentru mine. I-am zis asta si a zis ca nu vrea decat sex cu mine, ca nu crede ca pot sa am o relatie serioasa. Stiu ca nu ii merit increderea, dar chiar o iubesc..are cineva vreo solutie?

6 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Cam o meriti... eu zic sa o lasi in pace sau daca tu crezi ca nu o vei dezamagi, lupta pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.es/......ps?/search

Viața bate filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca depinde sexual de tine, te multumesti cu atat(tocmai pentru ca asa ai facut mereu). Vezi ca n-o iubesti, esti egoist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se intoarce roata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu de ce, dar mi-a plăcut ce am citit aici->"sunt gelos că îl pupă pe ciudatul ăla".
Păi, îţi dai seama că trebuie să-i demonstrezi că vrei o relaţie serioasă, dar vrei una?
Spune-i în căcat ce simţi, că te-ai îndrăgostit de ea, că nu eşti sigur că poţi să ai o relaţie serioasă, dar că eşti dispus să încerci asta cu ea, pentru că o iubeşti, şi că nu ştii ce o să iasă şi nici ea nu are cum să ştie, dar că poate să merite în final.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Solutia e sa renunti la sex si sa o lasi cu baiatul respectiv.Din moment ce inca mai vine la tine pentru sex inseamna ca exista o atractie intre voi.Nu ii mai oferi aceasta atractie.Nu iti fa intentiile cunoscute si prefa-te ca ai si tu o iubita.Si uite cum ea nu mai repreinta nimic si o sa inceapa intrebarile gen "Eu nu am fost buna?" si acolo poti sa o lovesti cu o replica! Bafta!