| CristianTello123 a întrebat:

Buna seara TPU. Am cunoscut o prietena cand a inceput scoala s-a mutat la noi in clasa. Am vorbit cu prietenel ei si au zis ca nu-i place de nimeni nu are iubit. de cand s-a mutat incepe sa se uite la mine sami zambeasca eu mai glumesc ea rade. mai am colegi care se dau la ea. acum de cand a inceput vacanta mereu mai mereu ea imi da buzz si incepem sa vb mult timp. ce credeti am vreo sansa? imi da si saruturi pe mess, dar eu sunt foarte timid. Dau fundita plz pentru raspuns. Am vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| dorixboy a răspuns:

Sanse ai, dar tot timpul o fata asteapta ca baiatul sa faca primul pas, eu zic sa-ti iei inima-n dinti si sa-i spui ce simiti, doar nu ai nimic de pierdut daca incerci, asta e parerea mea.Bafta,sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nici-o dată să nu zici nici-o dată!
http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html

| 3mil a răspuns:

Esti baiat si scrii fundita... in fine daca esti asa timid puneti o punga pe cap laughing