| INeedOSIRIS a întrebat:

Buna seara TPU, am o intrebare. De putin timp vorbesc cu o tipa, si m-am dat la ea, am vorbit cu ea pe mess si alte chestii. La scoala stau toata ziua cu ea, pe mess imi spune ca " te iubesc " si mi-a spus ca sunt singurul baiat la care se uita sau ceva de genul. Cand i-am spus pe mess ca-mi place de ea, a pus " >:" " dar nu stiu ce sa zic?! Oare ii place de mine?!

2 răspunsuri:
| INeedOSIRIS explică:

Pai, faza e ca, atunci cand a venit prima oara la mine in clasa, se uia numai la mine si a intrat in vorba cu mine. La scoala o iau de mana si in brate!

| annebloody a răspuns:

Eu zic ca ori te place ori vrea sa isi bata joc de tine.