| Annndddreeeeaaaaa a întrebat:

Buna seara, TPU! Da, sunt in clasa a 7-a, dar imi place de un baiat. Puteti sa ma injurati,chiar nu imi pasa. Dar il plac si nu cred ca sunt extraordinar de mica pentru a place un baiat. Ma rog,baiatul e din Suceava, iar eu din Bacau,iar el are iubita sau place o fata,nu stiu exact. Oricum,eu mereu il alint,iar el face pe copilasul,eu ii zic ca e rau deoarece are momente cand e foarte rece si spune mereu "si tu esti rea ca ma faci rau". Sau ii zic "paa" dar in gluma si el se sperie si face mereu "nu, plang". Problema este ca eu zic in general daca imi place de cineva dar imi e frica sa ii spui, cine stie ce parere o sa isi faca, el e in clasa a9-a. Vreau sfaturi, mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| DiaS a răspuns:

Nu e chiar asa mare chestie ca esti in clasa a 7a si placi pe cineva, deci stai calma, nimeni nu te injura! Eu zic sa ii spui pentru ca poate si el te place la fel! Ar fi mai bine sa-ti incerci norocul pana nu apare alta! Daca va intelegeti atat de bine, de la o prietenie mare, foarte des se ajunge la iubire! :* Funda?

| Annndddreeeeaaaaa explică (pentru DiaS):

Nu e din oras de la mine.

| SorinTudor a răspuns (pentru Annndddreeeeaaaaa):

Si care ar fi problema nu e distanta foarte mare intre Bacau si Suceava. Eu sunt din Focsani si am avut o prietena din Bacau si ma duceam la ea aproape in fiecare week-end