| Rabadon9919 a întrebat:

Buna seara TPU! De 3 ani cunosc o fata de care mi-a placut foarte mult.Din nefericire nu am putut fi impreuna.Ne intelegeam bine,insa eu am hotarat sa nu o mai bag in seama, deoarece voiam sa uit de ea si nu suportam ideea ca nu eram impreuna si nu o puteam vedea doar ca pe o prietena.De curand am aflat ca o sa ne vedem iar la meditatii, si nu stiu cum sa reactionez cand ne vom vedea.Am avut emotii foarte puternice fata de ea.Help,please!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ea ar fi vrut sa fiti impreuna dar daca tu nu ai mai bagat-o in seama. Daca incercai sa vorbesti cu ea si era de acord sa fiti impreuna nu mai aveai emotiile de care spui. Eu zic sa te comporti ca la o revedere dupa o perioada mai lunga. Cat mai normal.

| Violleta2022 a răspuns:

Comporta-te normal, fii pliticos si salut-o si vezi tu cum raspunde ea.

| neutrino a răspuns:

O saluti si gata...ai scapat!

| JohannCuceritorul a răspuns:

Poartă-te cât mai natural(ştiu că sună uşor de zis greu de făcut) şi dacă îți vine curajul la un moment dat ai putea să-ți încerci norocul (un pretext bun e după ultima oră de meditații)