| MissBlack a întrebat:

Buna Seara TPU! Sa presupunem ca ati avut o relatie sexuala cu o persoana,si aceea persoana nu va mai cautat si nu a mai dat niciun semn de viata dupa ultima intalnire. Daca dupa ceva timp,aceea persoana va cauta si spune ca vrea sa va intalniti din nou,si ca se simte vinovat sau vinovata deoarece nu va mai cautat, voi ce ati face in aceasta situatie? Ati accepta sau nu? happy.O seara buna!

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Sa presupunem ca am intalnit pe cineva care a patit ceva asemanantor. Tipul a lasat fata dupa ce s-a culcat cu ea ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat iar inainte ii dadea luna de pe cer.Eu te sfatuiesc sa nu il mai accepti in viata ta, poate are nevoie iarasi de chestia aia si crede ca va reusi din nou.Iti doresc multa rabdare si tarie! happy

12 răspunsuri:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Nu-l ierta si nu-l crede, ce esti roata lui de rezerva? Adica nu tea mai cautat un timp si apoi brusc se simte vinovat. Cred ca doar vrea sa profite de tine.

| がさいゆの a răspuns:

Buna.Este bine ca macar si-a recunoscut greseala si vrea sa si-o indrepte. Unii te lasa imediat dupa ce si-a tras-o cu tine :\. Incearca sa vezi daca chiar ii pare rau sau incearca doar sa te ademeneasca pentru a te rani din nou.Bafta!

| neutrino a răspuns:

Tu ca fata nu ar mai trebui sa-l accepti, numai ca, practic, chemarea catre sex poate fi mai puternica decat orice alta logica.

| Azre a răspuns:

Nu că ar vrea iar sex...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Inseamna ca nu mai are pe nimeni si se gindeste ca poate in amintirea acelui moment, il accepti. Nu merita. Te va lasa iar.

| Hαppiηеss a răspuns:

Vinovat pe naiba! Te cauta ca vrea sex din nou! Nu fi naiva nu-l accepta, sunt o gramada de baietii care pot simtii lucruri sincere pentru tine nu doar sa profite.

| Arkhasas a răspuns:

Dacă mai vrei o tură, accepţi.

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Buna. Nu. sa nu accepti daca ti se intampla. inseamna ca s-a intors la tine pentru ca mai vrea odata sa faceti sex. sfatul meu e sa-i spui ca e o jigodie [ scuza`ti cuvantul ] si sa ii tragi clapa, nu meritaa. bafta!

| SweetAl3x a răspuns:

Si de ce nu te-a mai cautat? Ti-a explicat asta?

| OanaMada a răspuns:

NU! inseamna ca te vrea doar in pat si atatstraight face

| nokt a răspuns:

Sunt baiat si am avut o situatie asemanatoare. Prietena m-a parasit fara nici o explicatie. Apoi m-a sunat si a spus ca ii pare rau. ne-am impacat apoi situatia s-a repetat.
Nu merita sa ierti.

| tutifrutti a răspuns:

Nu, nu as accepta. Se vede clar ca nu vrea decat sa fac sex cu tine si nimic altceva. Doar te foloseste. Daca vei accepta, apoi te va parasi din nou.