| oklol a întrebat:

Buna seara TPU! Stiu ca pare ciudat, dar mi am scapat dildo u in ceva mizerie pe jos. am curatat absolut tot si am dezinfectat cu spirt si servetele dezinfectante. Il mai pot folosi(rog seriozitate)

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In gunoi l-ai scăpat?

| mihai69 a răspuns:

Sigur.

| dullcat a răspuns:

Buna.Jucariile sexuale nu se curata cu spirt. Daca nici sa te intersezi de asemenea lucru minor nu stii, la cumparare sau inainte, e semn ca ar trebui sa amani folosirea lor.

| Miruna333 a răspuns:

Da, il speli cu apa si sapun, sau lucruri speciale pentru curatarea acestuia. Nu e nevoie de spirt sau servetele dezinfectante. E ok. Foloseste-l cu incredere

| Felissa13Eden a răspuns:

Un sapun antibacterian e suficient ca sa il poti folosi in continuare.

| Alfheimr a răspuns:

Lasa prostiile si apealeazama 07noi2 sia le tale buze... probabil iritate de la mizeria respectiva