| angel70530 a întrebat:

Buna seara tuturor, deci vreau sa va povestesc ceva, nu stiu de ce se intimpla asa, deci m-am despartit de baiatul asta, pentru ca el a dorit sa ne despartim, mi-a scris ca"imi pare rau, nu se va intimpla, visul rudelor tale s-a indeplinit, Adio" asta a fost ultimul mesaj de la el, eu am citit si i-am scris si eu, i-am scris mult cam asa"asa repede te'ai saturat? banuiam chestia asta. erai vesnic nemultumit de comportarea mea...stii numai sa folosesti oamenii...
01:36

stiii cred ca ar trebui sa iti cauti persoane pentru comunicare si nu numai de nivelul tau intelectual
01:48

eu nu te inteleg? dar tu ai incercat sa ma intelegi? se pare ca nu,... mai bine te'ai invata sa vorbesti cizelat, eu nu ti-am dorit niciodata rau, dar actiunile si comportarea ta nasola ma jignit mult,sunt dezAmagita de tine,am iertat ceea ce s-a intimplat precedent, dar tu ai continuat sa te porti asa, asculta bine orgoliul tau a depasit sentimentul de a iubi, dragostea adevarata nu implica glume.....ar trebui sa vezxi de fapt cum esti.< ca nu stii sa iubesti>
01:57

erai indiferent la relatia asta... nu stiu ce ai avut in trecut, nu m-am gindit nici o clipa sa ma pun locul tau, dar dupa atita timp, cind multe ginduri si lucruri te apasa, imi spui ca eu sunt devina. Mai bine lasa! te las sa-ti vezi de drumul tau, nu stiu ce se va intimpla in viata ta, imi pare rau de tot ce s-a intimplat stii bine, cel mai mult imi pare rau ca am pus Suflet pentru >>>tine
01:59

am lucruri mai importante de facut acum...
02:00

hai ciaooo
02:00

sanatate
02:00

cred ca nu mai avem ce >>discuta
02:00

... apoi nu mi-a scris nimic el, dar nici nu ma sterge din prieteni, dar tot timpul intra pe profilul meu si se uita ce am, el ce e prost? am suferit tare mult din cauza lui, astazi este a doua zi decind nu mai vorbesc cu el, si stiti imi este greu sa-l uit, m-am intilnit 2 luni cu el, dar el s-a sters picioarele de mine, acum il visez noptile, nu stiu de ce, imi verifica profilul, de ce face chestia asta? eu nu stiu ce sa fac? sa intru si eu sa-i verific profilul? sau sa-l sterg din prieteni, idee nu am ce sa fac, as vrea sa imi dati niste sfaturi, stiu ca ati trecut prin aceasta perioada cind te desparti de acela care il iubesti, va rog astept sfaturi, rog seriozita si vorbire cizelata, Funda! Multumesc!)

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Lasa deocamdata lucrurile asa cum sunt, linistiti-va iar daca e sa va impacati, se va intampla si asta iar daca nu...baieti mai sunt pe lumea asta

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna, părerea mea este să îi m ai acordati dumneavoastră o șansă, știți si dvs că toți greșim în multe feluri, dar iertarea deschide calea unei noi relatii de prietenie, multă sănătate si numai bine.

| Bubulin4ik a răspuns:

Te inteleg foarte bine, eu m-am intilnit 3 ani jumate si ne-am departit pentru ca tot imi zicea ca s-a saturat etc, mi-a fost ft ft greu sa-l uit dar in fine viata merge inainte, daca te-ai intilnit doar 2 luni o sa-ti fie greu,dar incearca sa esi undeva sa te schimbi tu,look-ul poate)) sa devii poate alt om,daca ai tinut la el,lui o sa-i para rau,si atita timp cit nu tia explicat motivul concret mai sunt poate sanse sa va impacati, dar daca nu sterge-l naibii din prieteni si gata!
p.s daca iti viziteaza profilul, poate are ceva, adica eu fi zis cineva ceva de tine, fapt cu care nu se poate impacacrying
Deci iti doresc sa fii puternica si sa treci peste! Ai grija de tine:*:*:* si pune-te pe tine pe primul plan, ca baieti au fost si sunt! Si nu se merita!

| Azµre a răspuns:

Eu zic să îți vezi de viață înainte și să îl uiți. Sunt o grămadă de băieți pe planeta asta.

| Spex188 a răspuns:

Sterge-l fa-l sa para doar o fantoma si daca nu il poti uita, ti-am mai zis du-te la psiholog.

| nikmady a răspuns:

Mah,u cred ca ar trebui sa il lasi putin sa vezi ca tot el o sa se intoarca.parerea mea.ca pana la urma daca tine la tine isi va da seama ca a facut o gresala...incearca sa nu mai pui toate la suflet asa repede...si incearca sa il faci sa te inteleaga. sper ca te-am ajutat asa putin:*