| angel70530 a întrebat:

Buna tuturor, deci dupa comentariile dumnevostra, si dupa comportarea iubitului meu am inteles ca relatia a luat sfirsit, vreau sa va multumesc tuturor care mi-ati dat niste sfaturi, caci chiar in momentul acela ma simteam prost, nu mai stiam ce se intimpla cu mine, dar voi m-ati ajutat sa trec peste asta, stiu ca este un nemernic si nu are rost sa ma intristez, dar vreau sa va mai povestesc citeva lucruri, eu fiind ocupata cu scoala, nu am intrat pe net o saptamana aproape, si am intrat tocmai astazi, si am vazut ca el(iubitul meu, mai bine zis fostul) mi-a vizitat profilul, s-a uitat pe cine am in prieteni, si altele. Eu nu pot intelege un lucru, daca nu mai vorbeste cu mine si a pus punct relatii noastre, de ce nu ma sterge din prieteni? si de ce imi intra pe profilu meu si ma controleaza, va spun si data cind a intrat a fost pe 22 mai, la ora 10 dimineata, nu inteleg ce doreste el sa arate cu asta, stiti acum ma gindesc prost, ca vreau sa intru si eu la el in profil, dar ce rost va avea? cum credeti merita sa fac actiunea asta? inca il mai iubesc dar il voi uita, eu nu mai vreau sa ma intorc la el, asta este a treia oara cind ne-am despartit, trebuie sa fii tare proasta ca sa il ierti si a treia oara, acum vreau sa imi dati niste sfaturi ce sa fac mai departe? sa intru si eu la el pe profil sau sa arat ca nu-mi pasa? va rog stiu ca puteti niste sfaturi bune si intelepte, as ruga seriozitate. Astept sfaturi ce sa fac mai departe.

Răspuns Câştigător
| Thextruexme a răspuns:

Nu iti pasa, el este neserios si crede ca te vei intoarce fugind la el peste cateva zile si de aia verifica sa nu faci "prosti" intre timp.Tu ii arati ca nu it mai pasa ce profil are si cu cine se vede, ca ai trecut peste ca nu va mai fii nici o impacare si ca asa iti este mai bine. Noroc.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să îl ignori complet. Șterge tot!

| h3r a răspuns:

Mai sus ai zis că te-ai convins de el! Acum ce mai vrei?!

| sokey a răspuns:

Te-ai gandit ca poate vrea sa se poarte indiferent ca sa crasca dorinta ta pentru el? Deci eu sunt baiat si ma port indiferent cu o fata care o plac. In momentul acela eu ii starnesc dorinta de a sta cu mine. De a o asculta cum povesteste ea cum faceam inainte. Intelegi poate el asta vrea sa faca. Daca nu poate s-a combiant cu tine in urma unui pariu: "Ma bat la pariu ca ma pot combina cu aia iar si cand vreau" asta e alta idee. Tu te gandesti bine intr-o seara ce ar trebui sa faci. One Love.