| Loredana96 a întrebat:

Buna sint atit de geloasacrying nu stiu ce sa fac. Dar vreau sa stiu sint eu dreapta sau nu.Am un iubit de 3 luni, il iubesc enorm love struck si poate de asta sint asa de geloasacrying
Eram cei mai buni prieteni vara trecuta, dar eu avea sentimente ceva mai mult decit prieteni pentru el.Si ne plimbam prin oras doar noi 2 si l-am intrebat cum merge cu viata personala.Si el a spus ca: "Pai aseara i-am spus Ameliei ca o plac, deja mi-a ramas sa astept raspunsul de la ea." P. S. Amelia e verisoara mea.
Eu m-am schimbat la fata iar el m-a intrebat ce-i cu tine? Iar eu i-am spus nimic ce poate sa fie.Si i-am spus: bine, mai vorbim pe mess trebuie sa plec acasa ca am si teme de facut.
De fapt eu atunci nu am plecat acasa, pentru ca mama avea sa observe ca ceva e neregula cu mine si avea sa isi faca griji si sa nu imi mai dea voie sa mai ies prin oras.Am plecat in parc si am plinscrying
Oricum cu mare greu, si suferinta dar pina la urma el mi-a propus sa fim impreuna si sintem de 3 luni impreuna nu a fost inca nici o cearta totul e perfect. El si-a facut cont pe un site in care cine vrea ii pune intrebari iar el raspunde.Si a aparut o intrebare de cine ti-i dor si el a raspuns: "De Amelia, deja mai repede sa vina" (Ea e plecata in Italia, si o sa vina la vara) Nu imi pot gasi linistea de atunci.Sint geloasa si mi-i frica sa nu il pierd. Tin foarte mult la el love struck Nu vreau sa il intreb de asta pe el, nu imi sta in fire, si nu vreau sa il fac sa se simta ca intr-o inchisoare, si in plus nu vreau sa se iveasca certuri.
Dar nu ma simt deloc bine, si am nevoie de voicrying

4 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Imi pare foarte rau prin ce treci, te inteleg ca este dureros. Incearca sa vorbesti cu el, sa vezi daca te iubeste sau nu. Te inteleg ca esti geloasa si chiar ai motive, dar daca iti da semne cate iubeste, ca este dragastos cu tine si ca e foarte tandru cu tine, atuncea nu ai de ce sa-ti faci griji. Rezultatu final pana la urma o sa fie la vara, cand se va intoarce Amalia, desi nu cred ca va putea el sa o astepte atata! Pana atuncea, relatia voastra va continua, iar tu te vei schimba fata de el, vei capata mai multa incredere si te vei atasa si mai mult de el. Mult succes iti doresc draguto!

| kidutzq a răspuns:

Vorbeste clar si deschis cu el. Pune-ti cartile pe masa si vezi ce are el de gand. Cu forta nu poti sa tii pe nimeni langa tine. Daca el o place pe verisoara ta, atunci da-i liber si mergi mai departe. O sa vezi ca pe parcursul vietii multe lucruri sunt total opuse a ce ne dorim noi si nu avem ce face decat sa mergem mai departe. Nu face o tragedie din asta, sunt multi baieti pentru care merita sa mergi mai departe. mult noroc in viitor!

| Life4Fun a răspuns:

Se scrie sunt nu sint si atat nu atit lol...ce idioti exista pe lumea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti impiedica pe cineva sa nu te mai iubeasca.dac vezi ca nu mai tine la tine, incearca sa-l uiti ca sa nu mori dupa aia cu inima sfasiata.imp pare rau pentru tinesad