| alina_7563 a întrebat:

spuneti-mi va rog zineryt impotriva cosurilor ajuta? am citit ca ajuta numai cit te folosesti iar dupa asta iarasi iese foarte multe! spuneti-mi sa incep sa folosesc zineryt.

3 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Mai bine incearca alte chestii, du-te la un naturist si intreaba, eu folosesc eritoacnol e cu drojdie sau o matusa de-a mea mi-a spus sa pun rostopasca cu spirt la macerat si apoi sa ma dau seara dupa ce ma demachez, sau poti face inhalatii cu ceai de levantica.sau dai dai un morcov pe razatoare si apoi il pui intr-o bucata de tifon si storci zeama pe fata si alsi asa pe timpul noptii.si pentru punctele negre pui pe un tampon de vata un pic de bicarbonat si pui un pic de tot de apa apoi dai pe fata, te ustura un pic dar dupa ai o fata foarte fina. Mie imi ajuta astea. sper sa iti ajute si tie daca incerci

| nitro99 a răspuns:

Zineryt sa folosesti doar daca ti-a recomandat un dermatolog asta. pielea fiecarei persoane este diferita.iti spun din experienta proprie. daca nu ai consultat vreun medic, iti recomand sa te duci la un consult, altfel pot aparea si reactii adverse. cu ajutorul unui dermatolog poti scapa de neplacerile cauzate de cosuri.
spor

| deleuandrei a răspuns:

Da ajuta.
o zi date doua nu si tot asa incearca sa nu-ti atingi fata deloc cu degetele deloc deloc si la sigur te va ajuta. chiar si atunci cind te speli pe fata lasa fata sa se usuce de la sine nu o sterge cu stergarul si vei vedea dupa un scurt timp iti vor disparea cosurile