| alexandra440789897 a întrebat:

stiu ca s-au pus multe intrebari de acest gen, dar chiar as vrea sa fac publica intrebarea: imi place de un baiat din clasa mea, si cred ca si el ma place. dupa ce i-am dat de inteles i-am spus ca imi place de el, dar inca nu am aflat daca si el ma place. Avem foarte multe lucruri in comun...dar as vrea totusi sa stiu: daca sa uita la mine in timpul orei, imi zambeste si este mereu prin preajma mea si mereu cand face ceva interesant zambeste si se uita la mine, confunda numele colegelor cu al meu, cu toate ca nu vorbisem inainte ca sa ii ramana intiparit in minte numele? ce credeti? Si, bineinteles dau funditahappy

3 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Pai ii logic..astea sunt semne cum ca te place de tine. Ramane de vazut si daca va avea curajul sa te abordeze si sa ti-o spuna
O seara buna :]

| ITdevil a răspuns:

Este logic că îi place de tine. Îți dă de înțeles că îi placi. Mai ales dacă s-a interesat cum te cheamă etc...

| alexandra440789897 explică:

Multumesc mult de raspunsuri, imi este foarte greu sa aleg asa ca voi mai astepta pana maine. La revedere!