| alexamaria_6485 a întrebat:

numele meu e maria.imi place de un baiat dar nu stiu daca si lui. el se uita mereu la mine uneori imi zambeste dar dupa aia sta numai cu alta fata.rade cu ea se intelege bine... voi ce credeti? ii place de mine sau de fata aceea?

2 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

Intreba-l si o sa stii sigur.

| IQOnly a răspuns:

E usor! De obicei baietiilor le place sa se dea si pe langa alte fete! Asta inseamna ca le simpatizeaza putin dar nu ca le place! Ai putea sa ii trimiti un sms cu textul ''Ma placi''? Nimic mai mult si asteapta raspunsul lui! Sper ca am ajutat!