| yonel321 a întrebat:

Buna sunt baiat am 14ani. vreau sa va spun ca:vorbesc cu o fata de 1 saptamana doar pe net, fara sa o vad fata in fata.acum 2 zile am iesit cu ea afara pentru primadata.si nu prea am vbit cu ea. dupa o zi am iesit iar cu ea si inca 3 baieti.atuncia. am mangaiato, am luato d obraji, i-am pus mana pe spate si ea numi spunea nimica decat zambea putin.ma puneam p langa ea, iar ea se impingea in mine.eu la fel in ea si ea zambea iar.pe urma se baga in seama cu mine, adica statea mereu p langa mine si imi batea apropouu sa ma pun p langa ea ca ii e frig.pentru acele momente ea mi-a dat impresia ca ma place si ca vrea sa stea cu mine. a doua zi am intrebat-o daca sta cu mine si mi-a spus ca are prieten si ca pe mine ma vede doar ca p un prtn. dar ne alintam intre noi, ceea ce cu alti baieti nu vbeste asa frumos cum vb cu mine. ea m-a refuzat ptc are prtn.am intrebat-o, ca daca nu ar avea prieten ar sta cu mine? si mia rasp ca nujtie.eu i-am spus hai numai ocoli spune ca nu vrei si atat.pe urma ea a spus nu ocolesc spun doar adevarul.eu cred ca mar refuza daca n-ar avea prieten ptc ne cunoastem d prea putin timp. d 2 saptamani si am iesit cu ea doar de 2 ori. voi ce credeti sQumpilor. dau funa:*

3 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Ai si tu rabdare happy

| aryana1991 a răspuns:

Persoanele de gen feminin sunt complicatee...presupun ca si are o varsta apropiata de a tacred ca e la varsta in care vrea sa vada cam cati baieti poate juca pe degete. poate ca te place si de asta se poarta asa cu tine si sunt convinsa ca in scurt timp o sa vrea sa se bage cu tine chiar daca zice ca are prieten.e varsta ce sa iti zic mai mult

| AlQaeda a răspuns:

SCRIE DRACULUI NORMAL!
sta lumea 10 minute numai sa citeasca intrebarea ta raised eyebrows