| matey a întrebat:

Buna sunt baiat am 19 ani si as dori sa ma ajutati daca puteti. sunt impreuna cu o fata de 2 ani si nu am facut dragoste pana acum deoarece ea nu a fost pregatita, iar dupa o discutie de anoastra am decis s o facem, dar inainte de aceasta decizie noi cand ne intalneam si eram singuri ne mai excitam iar eu cand ma excitam prea tare si mai ales at cand ea imi mai punea mana imi venea sa-mi dau drumul si nu inteleg de ce. si vreau sa zic ca eu nu am mai facut-o de 2 ani si ceva si ultima oara cand am facut-o la fel mi s-a intamplat in momentul in care i-am bagat penisul in vagin nu a durat 5 min si mi-am dat drumul am avut noroc ca foloseam prezervativ. va rog ajutati-ma spuneti-mi cei care stiu sau cate au trecum prin asemenea situatie dc imi dau drumul prea devreme. si vreau sa mai zic ca peste ceva timp noi vrem sa facem dragoste si nu stiu ce s fac. va rog un sfat ceva. multumesc

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Probabil e din cauza faptului ca nu ai mai facut-o de mult si de te exciti mult mai repede.
inainte de a o face, masturbeaza-te.si poate o sa te tina mai mult.
sincerr. te respect.ca ai avut atata rabdare.

12 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Explica-i ca ai avut o perioada mare de abstinenta si te va intelege. Daca crezi ca nu ai sa rezisti, apeleaza la metoda clasica, pe care o folosesc toti pustanii...

| cOnTexT a răspuns:

Doctor frate. manca telina

| Irinna a răspuns:

Odata ce nu ai mai facut`o de mult, este normal ce ti se intampla.Cu rabdare vei scapa de asta si prin multe incercari.
Bafta!

| SEXobeat a răspuns:

Cauta pe google despre Ejacuarea Precoce

| alexya_8105 a răspuns:

Pai e simplu pentru ca o faci prea rar, cu cat o faci mai des o sa vezi ca am dreptate si o sa-ti vina tot dupa mai mult timp. sper ca te-am ajutat

| SupaRici112 a răspuns:

1. Trebuie sa exersezi cu dragosteabig grin

2. In timpul actului sexual sau atunci cand esti cu ea si te excita, relaxeaza-te, nu mai fi stresat, gandeste-te la ceva frumostongue nu te mai gandi la "aoleu imi dau drumul, ce fac?" Stai linistitbig grin.Si exerseaza cu sexul, da ia-o usor, calm...Baftabig grin

| Cristinaa_8611 a răspuns:

Pai, am avut si eu prieten si i se intampla la fel, adica de obicei primul nr. era scurtbig grin, nu stiu de ce, dar nu cred ca e o problemahappy nu fi ingrijorat, al doilea n-o s amai fie asahappy te asigur:*

bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, asta e. La primele incercari o sa termini in 2 timpi si 3 miscari, dar cu putin execricitu o sa ajungi la performante mai serioase. Nu-ti fa griji... doar exerseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cand iti vine sa dai afara o scoti din vagin si numeri pana la 9 si dupa aceia continui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atent daca fata te iubeste te va intelege. uite cea mai buna metoda sa o faci de 2 ori una dupa alta adica ejaculezi si o mai faci o data te tine cat vrei tu de mult na bafta baiatu sprer ca te am ajutat

| matey explică:

Deci problema e ca eu daca vreau s fac dragoste imi dau drumu prea repede adica nu dureaza mult nici macar 5 minute si imi dau drumul la sperma si nu int dc. eu nu am mai facut dragoste d 2 ani si ceva si ultima data cand am facut-o la fel mi s-a intamplat la fel mi-am dat drumul. si sunt cu o fata de 2 ani si am decis amandoi sa facem dragoste si uneori cand ne mai excitam la fel imi dau drumul prea prea repede. vreau sa imi dai un sfat dc imi dau drumul asa de repede sau ce as putea s fac sa nu imi mai dau drumu asa de repede. va rog ajutor

| matey explică:

As vrea mai multe sfaturi va rog frumos ajutati-ma. dau fundita va rog