| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 1 an si 5 luni, si in ultima vreme, respectiv 3 luni el a inceput sa ma injure si sa dea in mine de fiecare data cand e nervos. Se supara pe mine din orice si se desparte de mine mereu dar tot se intoarce. Ce sa fac? i-am spus sa termine cu toate astea, dar tot continua.

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce-ar fi daca te-ai desparti si tu de el?
Chiar crezi ca e normal sa fii sacul lui de box si cobaiul lui psihiatric?
Poate tii putin si la tine si iti faci curat in viata, mai bine singura si fara vanatai, decat cu un asemenea "prieten"!
Sunt baieti care isi pierd respiratia in fata unei fete si n-ar atinge-o nici c-o floare, tu cu ce-ai gresit sa fii calcata in picioare de un animal?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Ce hal de prieten ai, unde l-ai gasit?
Termina cu batausul acesta!
Ai grija de tine.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Cand se mai desparte, ramaneti despartiti, for health's sake. Asta-i tatal pe care il doresti copiilor tai?

| Picasso a răspuns:

Hmnmm ce idiot, cat de idiot sa fii sa dai intr-o fata, pe bune? Mai dai papucii, sunt baieti care te plac, te vor, si probabil nu observi, mai sunt si altii!

| Miauti a răspuns:

Un barbat care da o singura palma nu se mai numeste barbat ci animal.
Sfatul e sa pleci fara sa i spui nimic, acum! Inchei definitiv relatia. Daca te vei impaca din nou o sa ajungi sa ai o viata grea si mai ales vei arata ca un sac de box.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii dai papucii repede, in barbat care da intro femeie nu trebuie iertat si sportat sub nicio forma

| neutrino a răspuns:

El incearca din rasputeri sa scape de tine si inca nu reuseste, chiar daca foloseste metode de badaran.

| HueyFreeman a răspuns:

Si tu-l astepti cu drag sa se intoarca, asa-i?

| NameHarris a răspuns:

Lol si eu stau prost cu nervi si ma mai cert cu prietena si o mai bag la masalaughing) dar nu o lovesc sau sa ridic mana aspra ei.Dai liber sau daca iti place sa iei bataie continuati relatiahappy

| Copiliţă a răspuns:

Un barbat ce face odata o greseala o va repeda mereu! NU-L MAI PRIMII INAPOI!

| andreimrm a răspuns:

Treci mai departe, si repede, sunt destui baieti si sigur poti gasi unul potrivit pentru tine, de ce sa suporti un marlan frustrat care isi descarca nervii pe tine, nu o sa se schimbe niciodata, oricat ti-ar promite, lasa-l.