| Emena a întrebat:

Hei, am o problema cu varmea straight face. Imi copiaza statusurile mereu, si i-am spus sa termine, dar nu vrea.Si de la asta am inceput sa ne certam. Ea a inceput sa ma injure, sa ma jigneasca, asa ca am inceput si eu.Si dupa ea da vina pe mine, cum ca a avut incredere in mineoh go on.Asa face mereu, face multe faze si dupa tot eu sunt vinovata.Si mai rau e ca eu nu pot fi suparata mult timp pe cineva, si o iert oh go on.Deci ce sa fac, sa ii zic sa termine cu astea?

Răspuns Câştigător
| DeeA_8888 a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca te enerveaza cand te copiaza si sa inceteze si daca nu vrea nu poti s-o bati ca e varata. Vorbeste frumos cu ea si incearca sa va intelegeti si sa nu te mai copieze, oricum nimeni nu suporta o fata care copiaza pe altcineva.