| Cristinutza18 a întrebat:

Sunt cu un baiat si nu stiu daca el ma place eu il plac foarte mult chiar pot sa spun ca il iubesc, dar eu nu simt asta din partea lui..Iesim impreuna in oras dar nu reactioneaza in niciun fel si nici pe mess nu ma baga in seama...Ar trebui sa ma despart de el? Dau fundita!happybig grin

Răspuns Câştigător
| AndreiBolos a răspuns:

Poate ca are o perioada mai proasta, poate vrea sa va despartiti, pot fi multe motive, dar daca tu nu-l intrebi n-ai de unde sa stii. Gandeste-te bine, vorbeste cu el si apoi decizi daca se merita sa mai continuati sau nu. happy

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai cum sa simti daca pui poze pe un site public cu tine stand sprijinita de perete ca si cum ai astepta sa vina unu sa te ia pe la spate?! straight face

| malina1 a răspuns:

Pentru inceput inainte sa iei orice decizie intreaba-l daca te iubeste. daca spune DA pune-l sa-ti dovedeasca iar daca nu puteti ramane prieteni dar nimic mai mult

| Vix999 a răspuns:

Auzi dar ...esti sigura ca el stie ca sunteti intr-o relatie? Poate e confuz si crede ca sunteti doar amici...

| CryChristiAN a răspuns:

Dar tie ce-ti spune inima? Hotaram noi in locul tau? Crede-ma, foarte corect este sa faci tu alegerea corecta si pe care sa nu o regreti.

| Larisssaa a răspuns:

E posibil sa fie timid sau doar iese cu tine asa din prietenie.

Răspuns utilizator avertizat
| Nelamuritul a răspuns:

Nu nu ar trebui zic sa vorbesti cu el inainte sa faci ceva si sa regreti.

| TheBrainiac a răspuns:

Cum poti spune ca iubesti pe cineva pe care nu il simti aproape de tine?
E clar, ori e prea timid ca sa discute cu tine, ori nu te place.
Oricum, tu incepe o discutie cu el pe tema asta, vezi daca e interesat si de acolo, iti poti da seama ce e de facut.

| gooldenn a răspuns:

Pai pe ai cui bani iasa in oras? poate are dw invatat sau e cu gandul la ziua de maine!