| BubbleShoot a întrebat:

Sunt de o saptamana intr-o relatie cu un baiat..si parca nu tin asa la el ca la un iubit cred ca mai mult mi-ar placea sa fiu prietena cu el decat iubita..cum sa-i zic asta? lui ii place de mine. tine mai mult la mine decat eu la el, imi este si urat sa ma despart de el da parca nu simt acel ceva...

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Spune-i acum. Daca vei lasa sa treaca timpul si apoi ii vei spune v-a suferi mai mult.
Sau ai rabdare si cunoaste-l.Am fost in aceeas situatie, si suntem impreuna de ceva ani happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| madalinamadu a răspuns:

Buna! Spune-i acum cand inca sunteti la inceput deoarece daca mai astepti va suferii si mai mult.Deci explica-i situatia si asta e, nu ii poti spune inimii pe cine sa iubeasca.Succes! :*

| Cristyan21 a răspuns:

Fii atenta spune-i cat mai repede, vrei sa sufere mai mult dupa?