| alandala_1391 a întrebat:

Sunt fata.Am un coleg care, din clasa I pana acum am fost cei mai buni prieteni, am stat mereu amandoi in banca, ne ziceam secretele(ma rog nu chiar toate), in pauze nu ieseam stateam numai in clasa si radeam, pana intr-o zi(lunea asta) cand si-a spart capul la scoala, eu eram foarte speriata si am inceput sa plang, m-am dus cu el la baie sa isi pune servetele si toata alea. apoi a doua zi si pana azi nu a mai vorbit cu mine, nici nu ma mai baga in seama, vorbea numai cu baietii si parca era suparat pe mine, dar nu stiu de ce.Si inainte sa isi sparga capul nu imi placea de el, dar acum imi place putin.Nu stiu ce sa fac, am icercat sa vorbesc cu el dar...nu vrea. Ce sa fac ca sa fim din nou la fel, ca niste frati?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Probabil se simte prea dadacit, asa sunt baietii happy.

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Eu zic sa insisti mai mult; atat de mult pana ce se v-a enerva si-ti v-a spune...

| Lorelai a răspuns:

Vorbeste cu el, poate te va lamuri.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Poate si-a pierdut memoria laughing.
daca nu vb cu tine vb mai mult tu. ii spui si tu ce s`a intamplat de nu vb cu tine.
poate ca s`a simtit jenat ca nu erai lg el kd si-a spart capu'.
sau. poate nu avea nevoie de ajutoru' tau si se descurca singur.
BAFTA!

| BaByTzZa a răspuns:

Poff chiar nu stiu ce e cu schimbarea asta daca ai zis ca va intelgeati foarte bine inceraka sa il convingi ca sa vb macar 5 minute cu tine si intreaba-l ce s-a intamplat de nu mai vb cu tine ai gresit cu ceva sau nu stiu pune-i cateva intrebare care ai vrea sa te lamurestitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai: sia spart capul cand a cazut langa tine sau nu erai acolo daca erai acolo tu trebuia sal prinzi daca nu erai nu stiu.