| tefffy a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de 10 luni. Ne iubim mult de tot, dar momentan eu sunt plecata din tara. Vorbim in ficare zi, ne vedem stam noaptea si vorbim ne vedem, vorbim ca si cum am fi fiecare la casa lui doar ca nu ne putem saruta si face dragoste. Nu ne-am gandit nici unul dintre noi la despartire sau sa ne inselam. Crede-ti ca va rezista aceeasta relatie? sad imi este foarte greu. Ne iubim foarte mult, plus ca eu am avut niste probleme in familie iar el mi-a fost alaturi. sad Imi este greu tare pentru ca ne iubim mult. El este genul mai golan dar ma iubeste enorm, s-a schimbat mult de cand este cu mine, vorbeste foarte frumos. A fost primul pentru mine, cu el am facut prima data dragoste, si de aceea ma iubeste enorm si eu la fel. Credeti ca o sa tina aceasta relatie?

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

Sincer si eu am o relatie la distanta in cazul meu, eu sunt cel plecat, de ce sa nu tina? Sunt mii si mii care au o relatie si stau la o statie de autobuz si nu vobesc asa des, cum vorbim noi astia la „distanta" happyDeci eu zic ca DA o sa tina, depinde doar de voi!

| tefffy explică (pentru Demonull):

Noi ne iubim mult nu ne gandim la despartire sau sa ne inselam. Avem multa incredere unul in celalat dar lumea se baga si vorbeste despre noi, barfe si tot asa. sad Eu nu vreau sa ne despartim pentru ca ne iubim mult de tot.

| Demonull a răspuns (pentru tefffy):

Lumea se va baga mereu draga mea, dar asta e doar Invidia tongue

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cat timp vei fi plecata? Daca permanent eu nu cred. daca maxim 1 an probabil ca da..nu stiu ce sa spun.

| tefffy explică (pentru lolly):

Pai aproape 2 ani. dar e posibil sa vina si el aici pentru un loc de munca

| lolly a răspuns (pentru tefffy):

Teffy de ce nu mergi la el?

| Malinutzaa a răspuns:

Parerea mea este ca o sa tina relatia...si eu am trec prin asta si intr-adevar este foarte greu dar o sa vezi ca o sa tina relatia mai ales ca voi va iubiti mult.