| sandrafdd a întrebat:

sunt in scoala cu un baiat si el este cu 3 ani mai mare decat mine.Anul trecut a venit si m-a intrebat cum mai cheama. De atunci am inceput vobeam in fiecare zi la scola aaproape, dar putin. colegii lui imi spuneau mereu ca sunt iubita lui. in vacanta de vara l-am intrebat ce parere are despre mine, daca m-a placut si el a zis ca sunt draguta mca nu ne cunoastem prea bine si nu stie ce sa zica. Apoi in vara nu am mai vb. cand a inceput scoala am vb putin, dar apoi el s-a combinat cu una si nu am mai vorbit asa de des. Dupa ce s-au despartit el a inceput sa vb cu mn, imi zicea ca sunt cea mai frumoasa din scoala, si mi-a pus o intrebare cu anonim pe un site (c2m) daca plac pe cineva, iar apoi la scoala mi-a zis de asta. dar de la un tip (cam 2 saptamani) nu am mai vb, nimic, el vb si cu alte fete, si mereu cand sunt prin preajma lui se imbratiseaza cu alte fete sau mai stiu eu ce. credeti ca ma place? Si ca vrea sa ma faca geloasa?

1 răspuns:
| Yay000 a răspuns:

Nu.Probabil conştientizează faptul ca nu are sanse la tine şi incearca sa isi gaseasca pe altcineva.Fa tu primul pas!