| sandrafdd a întrebat:

Sunt i scoala cu un baiat mai mare cu 3 ani si anul trecut a venit la mn si m-a intrebat cu ma cheama. De atunci vorbeam foarte putin in fiecare zi. L-am respins de cateva ori, dar el totusi nu s-a lasat. In vacanta de vara am vb cu el si l-am intrebat ce parere are de mine. A zis ca sunt draguta. Ma rog in vacanta nu am vb dar cand a inceput scoala am mai vb un pic. El s-a cuplat cu una si au fost putin timp impreuna. Dupa ce s-au despartit am mai vb si el m-a intrebat daca plac pe cineva pe un site cu anonim ( c2m) si am zis ca da si apoi la scola mi-a zis ceva de asta. Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Da! sa nu renunti la el, sa vorbiti in continuare fiindca cu cat vorbiti mai mult cu atat mai mult va apropiati si poate o sa iti propuna ceva cat de curand.
Daca insista inseamna ca lui chiar ii place de tine si nu se lasa. tu totusi poti sa mai lasi din garda ca sa ii arati ca si tu esti interesata, fiindca daca o sa il respingi mereu o sa inceapa sa creada ca tie nu iti place de el, si nu vrem asta!
Deci nu renunta fiindca sigur te place! :*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonymous1995 a răspuns:

Eu cred ca te place, dar in curand nu o sa mai faca asta daca tu vei continua sa-l respingi