| Valentin000 a întrebat:

Buna sunt indragostit de fosta mea prietena.Nu stiu dc dar vrea sa se desparta de mine.Dar e am stat si cu sora ei si ma gandesc ca de asta.Dar am intrebat-o acum o saptamana daca vrea sa fie prietena mea si ea mi-a zis da.Aseara am stat impreuna ne-am sarutat si de dimineata imi da mesaj sora ei cum ca sora ei nu simte nimic pentru mine si ca nu mai vrea sa stea cu mine.Nu stiu de ce dar n-am noroc in dragoste.Noi am mai stat si cu un an in urma impreuna.Dar dupa ce a plecat in strainatate ne-am despartit.Ea este prima mea iubire.Nu stiu ce sa fac sa ma iubeasca si ea.Ce sfaturi aveti?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cati ani ai de zici ca n-ai noroc in dragoste?
Si e fosta ta prietena sau e actuala care vrea sa te paraseasca?
Si e prima ta iubire, dar ai tras concluia ca nu ai noroc in dragoste?

| corbulalbrosu a răspuns:

Incurcate sunt caile domnului dar ale tale si mai si. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Asa este cand alergi dupa doi iepuri. Ramai pana la urma fara niciunul.

| OMFGConrad a răspuns:

Aşa-ţi trebuie dacă te-ncuri cu surori! laughing