| pinky_8347 a întrebat:

Sunt miki! Am 17 ani si duminica am facut. o cu prietenul meu pentru a 2-a oara (in viata mea) si din nefericire s. a rupt prezervativul. Faza e ca nu s. a rupt inauntru ci afara inainte sa intre (pe mine). Specific ca el nu si-a dat drumul deloc. Exista totusi posibilitatea sa fi ramas insarcinata? Va rog... vreau un raspuns cat mai curand. Merci! Va pup! :*

Răspuns Câştigător
| SunnyMidnight a răspuns:

Bun, nu si-a dat drumul in tine dar, lichidul pre-ejaculator?
Eu zic sa-ti faci un test de sarcina.Si medota calendarului nu e sigura de fiecare data.De alta data mai multa grija:*

6 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

Daca s'-a rupt prezervativul inainte sa intre in tine stai linistita. asta daca l-ati schimbat dupa incident. si chiar daca nu si-a dat drumul, riscul de sarcina este existent.

| marsy a răspuns:

Nu-ti fa probleme! nu a ejacuat si nici nu ti l-a introdus asa spart! Nu o sa fii insarcinata!

| CarmenR a răspuns:

Pai ca sa nu mai stai cu frica asta de ce nu faci ceva foarte simplu? Mergi cu prietenul tau la farmacie, cumpara un test de sarcina (cel mai scump e 15 lei) si vezi care e rezultatul. Aici afli mai multe despre testele de sarcina http://www.qbebe.ro/......e_sarcina. Mult succes!

| alexgogo a răspuns:

S-a speriat ciclul, d-asta nu mai vine. s-a speriat de ce porumbei scoti...

| pinky_8347 explică:

Pai sa. ti mai dau niste detalii: nu am mai continuat apoi, iar mie ultima data mi. a venit menstruatia pe 18 septembrie si dupa calendarul fertilitatii ziua in care am facut. o cu el (10 octombrie), era o zi cu risc foarte scazut de sarcina. astept parerea voastra. mi. e foarte teama!

| pinky_8347 explică:

Pentru alexgogo, daca nu esti in stare sa dai un sfat, stai in banca ta angry! ciclul nu mi. a venit pentru ca nu e inca vremea, am specificat ca dupa 18 tongue! va multumesc celorlalti pentru sfaturi:*:*:*