| ediluca a întrebat:

Buna sunt nou aici. baiat, 16 ani happy imi place forumul asta il urmaresc de vreun an si ceva dar mi-ar placea sa pot vorbi cu o fata in privat despre ed sexuala. mi se pare un subiect interesant si sunt sigur ca sunt si fete care ar vrea sa vorbeasca cu un baiat despre asta. eu inca sunt virgin si mi-ar placea ca si fata cu care vb sa fie la fel. mi-ar placea sa vorbesc cu o fata mai cuminte, idul meu e edi.luca

3 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Daca tot vrei sa vorbesti cu o fata despre viata sexuala vorbeste cu una care are experienta si are ce sa te invate. O virgina nu mrea are ce sa te invete. Asa o sa fii si tu mai bine pregatit pentru momentul protivit. Succes!

| Alexakos a răspuns:

Daca tot vrei sa vb despre sex si sa afli mai multe si vrei sa vb cu o fata intra aici ai mai multe sanse, http://www.clopotel.ro/educatie/educatie_sexuala/

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Omg, lol...asta subiect interesant?straight face In ce hal a ajuns lumea asta xD
Btw~ nu cred ca exista astfel de fete.si chiar daca ar exista. putine ar fi pe acest site, sunt sigura o-o