| Fetitza_3726 a întrebat:

sunt noua pe TPU si nu prea ma descurc, dar va rog sa ma ajutati cu povestea mea.
Prietenul meu inainte era cam vagabond, ii placea sa umble cu mai multe fete, sa bea si chestii din astea.Am fost cateva luni impreuna, pana acum intr-o zi ce l-am mintit si m-a prins cu minciuna si chiar nu vrea sa ma mai ierte... si eu consider ca minciuna asta merita iertata deoarece nu era asa grav... el nu imi dadea voie sa intru pe net si am intrat fara sa-i spun si m-a prinsstraight face O zi nu a vb deloc cu mine, dar a doua zi am vb si mi-am cerut iertare dar degeaba.Am zis ca vreau sa-l vad ca mi dor de el si a venit la mine, a dormit la mine, am facut dragoste si apoi il intrebasem iar dk ma iarta si a zis ca nu, ca dk l-am mintit acum o sa-l mai mintesc iar. Mi-a zis ca dk vreau sa ne mai intalnim, sa mai povestim, sa mai facem >***: big grin sa mai iesim la suc dar de iertat NU.Acum nu stiu ce sa mai cred, oare mai tine la mine, sau dc nu vrea sa rupa orice legatura cu mine dk nu vrea sa ma ierte? nu stiu ce sa mai cred, poate vrea sa isi reia viata din inainte care o avea, sau poate nu mai vrea sa aiba relatie sau poate vrea doar sexstraight face? Voi ce parere aveti? :*

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asta nu e o relatie. Cum adica nu-ti da voie sa intri pe net? Dar ce esti tu, animal sa-l tii in tarc, legat? Mie mi se pare ca doar te foloseste pentru sex si pentru a-si demonstra ce mare macho este.

| Linda a răspuns:

Daca vorbesti pe net chestii care nu ai vrea ca prietenul tau sa le afle ar fi o problema. Dar asa in general sa nu te lase pe net mi se pare aiurea. Te foloseste. Citeste cartea http://www.clcromania.ro/eu-femeia_prd5332.html E despre feminitate.

| itarkan a răspuns:

Cum sa nu te lase sa intrii pe net? Mai voi in ce epoca traiti? Nu iti poate iterzice ceva, cu atat mai putin daca este prietenul tau, si nu seful(si ala te poate obliga numai prin contractul pe care l-ai semnat). Renunta la el, si gaseste pe altcineva, daca vrei o relatie frumoasa bazata pe sentimente. Daca vrei doar o relatie bazata pe sex, poti ramane cu el.

| Crs a răspuns:

" sa-l mai mintesc iar. : rolling on the floor il "mintesti"? laughing. poate il minti.
dai flit ca vrea doar sex de la tinewinking

| cryss_1476 a răspuns:

E clar ca nu mai vrea sa aiba de-a face cu tine, din moment de iti propune doar sa faceti sex. eu zic sa-l uiti ca exagereaza prea mult, cum adica sa nu te lase sa intri pe net? pe bune, omul asta are ceva la cap, cred ca e genul ala de baiat care nu-si lasa prietena sa faca nimic, in schimb el poate sa faca ce vrea. nu e deloc in regula! daca tinea la tine, nu se supara din simplul fapt ca ai intrat pe net...parerea mea e sa nu-l mai cauti, uita-l ca nu te merita si n-are rost sa ii accepti varintele pe care ti le-a propus pentru ca atunci cand o sa aiba chef de sex si n-are cu cine sa faca, o sa te caute, cand are cu cine sa faca... nu te va mai cauta.

| evoke a răspuns:

Eu zic ca vrea doar sex de la tine. straight face
Eu privesc lucrurile in felul urmator: Daca ar fi tinut cu adevarat la tine, ar fi trecut foarte usor pentru chestia cu netul.
Si... nici nu cred ca e suparat sau ceva de genul. Cred ca stie sa tii prea mult la el, si pentru ca vrei sa te ierte, ai putea sa faci tot ce vrea. Au fost multe cazuri.
Cam asta este parerea mea.
Succes big hug si ai grija sa nu faci ceva, si dupa sa regreti lucrul acela >big grin

| bubulikutza a răspuns:

Buna! Dupa parerea me aeu zic sa discuti farte serios cu el si sa il intrebi daca mai tine la tine si mai vrea sa fiti impreuna. As mai vrea sa îi mia spui intr-o relatie nu exista reguli prostesti cum ti-a impus-o el, de a nu mai intra pe messenger. Ma bucur ca te-am ajutat. Te pup.

| kromstein a răspuns:

In primul rand esti proasta,
In al doilea rand se spune "sa-l mai mint" nu "mintesc"
In al treilea si ultimul, daca nu ti-ai dat seama macar din descrierea pe care ai postat-o aici ca e un om fara viitor inseamna ca si tu esti la fel.

| Anutzssa a răspuns:

Buna! Si eu am un prieten mai vagabont. Dar eu chiar nu imi interzice nimic. Eu cred ca daca prietenul tau nu vrea sa te ierte pentru aceasta greseala minuscula inseamna ca vrea sa profite de tine si vrea doar sa se culce cu tine. E pe interes. Srry sad.

| cezy9693 a răspuns:

Sigur poate ti tu prea mult la el ca sal poti parasi inca da u ca si sora mea mai mare (a trecut prin aproximativ aceeasi situatie) trebuie sa invatati sa uitati. Tia interzis? nu existat interzicere in relati... ce credea ca o sa ****pe mess?laughing)eu zic sa il lasi poate cu indiferenta o sai treaca daca chiar ti u la el...tongue

| nik0l a răspuns:

Prostia relatiilor din ziua de azi! Ce credea ca faci daca intri p mess?
Nu il lasa nici p el si nici p viitorul tau pr sau oricare alt baiat/persoana sa iti interzica ceva! Ai cap poti sa gandesti si sa decizi ce e bine pentru tine si ce nu, nu trebuie alti sa iti interzica si in plus daca in seara aia ai facut dragoste cu el si tot nu te-a iertat inseamna ca acum te mai tine doar pentru asta. u cel putin arata-i ca nu esti legata de el si ca poti merge inainte si fara el si ca nu tanjesti dupa o noapte de iubire cu el...fi mai desteapta ca el! pup

| banzicarul a răspuns:

Vrea sa ti-o dea sub codita.atata vrea ce ii sub codita ta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine renunti la el...Se foloseste de tine ori vrea sa te puna la incercare, sa vada ce esti in stare sa faci pentru. a va impaca. Un lucru iti spun: incearca sa ii explici sa se schimbe( sa nu mai fie dur) si spune-i ca nu merita sa pierdeti tot ce ati avu. Daca nu te iarta da-i papucii pentru. ca nu se merita.Chiar daca vei suferi o perioada te asigur ca in viitor iti va fi mai bine...Acum e decizia ta, da-ti cu parerea si nu te culca cu el si iti cere scuze cand o faci. PUR SI SIMPLU FACI CE TI-AM SCRIS MAI SUS DAR NU TE MAI CULCA CU EL! PROFITA DE TINE SI DE FAPTUL CA ESTI INTR-UN FEL NEAJUTORATA FARA EL!

| work a răspuns:

Pai doar sex vrealaughing