| Anna112 a întrebat:

Sunt o fata Castanie, cu ochi Albastri si Slabutza

Mie imi place de un baiat

El e Blon, cu ochi Caprui - Verzi si Slab

Credeti ca m-as POTRIVI cu EL big grin?
FUNDAA :X :*

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi la caracter dacă te potrivești cu el!
Pa, pa.

| Jony123 a răspuns:

Daca va placei reciproc normal ca da... Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Jack a răspuns:

Vaiii de vitoru Romaniei sad...astai generatia telenovelista

| DeeaMarry a răspuns:

Hei, detaliile astea chiar nu conteazahee hee. Important e sa va potriviti din alte puncte de vedere: sa aveti aceleasi preocupari, gusturi, idei, conceptii etchappy

| Annd a răspuns:

Esti prea mica.

| UnZambetTeRog a răspuns:

Nu conteaza daca va potriviti fizic. Conteaza doar la caractere. Asta-i cal mai important lucru. Sa va intelegeti bine. succes

| engerAshU a răspuns:

Probabil da

| php a răspuns:

Mama`mia sa vezi si sa nu crezi.intrebari din ce in ce mai stupide ...in fine.mai conteaza daca va potriviti la aspect? raised eyebrows

| NichiforSolitaru a răspuns:

Mai faci bastonase? love struck

| Lace a răspuns:

Uaiii,de acum cu relatii?! Parca vad maine-poimaine un plod pe capul tau.

| Laura_6128 a răspuns:

Asta nu conteaza foarte mult... daca sentimentul e reciproc restul vine de la sine.

| MarVerde_8036 a răspuns:

Trezeste-te.Ai ceva in in capul ala?
Nu ai un hobby? Du-te si deseneaza floricele pe campii pe o foaie A4 si lasa-ne cu postarile astea de copil.
Maturizeaza-te!

| satori a răspuns:

Poate...dar nu numai asta conteaza... daca si el te place e OK