| TurcoaicaTa a întrebat:

Ce culoare de ochi va place cel mai mult : caprui,verzi,albastri sau negri?happy

15 răspunsuri:
| warmheart10 a răspuns:

Verzi happy

| Rockart a răspuns:

Ochii negri fiindcă mi se par foarte ciudaţi. Nu pot distinge pupila de cristalin şi nu-mi pot lua ochii de la ei.

| RS4 a răspuns:

Albastri, pentru ca sunt ca si ai mei! de obicei ma uit ochi in ochi cu toate fetele care au ochi albastri, e un sentiment ciudat pe moment!

| Ecou a răspuns:

Verdeeeeefuq

| Papadopolina a răspuns:

Pai caprui am eu si este o culoare foarte cuminte mai ales la fete, de ochii verzi ma indragostesc cel mai repede, albastru este o culoare intensa si vorte frumoasa care avantajeaza pe oricine iar negrul pentru ochi este o culoare plina de mister si de pasiune.
Ca principiu toate sunt frumoase dar eu ii prefer pe cei verzi.

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Albastrii si caprui

| Mariposa97 a răspuns:

Ochii verzi mi se par cei mai naturali, mai sinceri, mai delicati si mai dulci...asa ca verzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negri, au un mister asa aparte si te pierzi in ei.

| costel121 a răspuns:

Verzi si albastri

| Veronici a răspuns:

Albastiii:X:X.cu toate ca nu am ochii albastrii imi place muult

| Lolll a răspuns:

Albastriibatting eyelashes

| Diiiaaღ a răspuns:

ToOtsi`; xDar mai mult Verzi si Albastrii:X

| Emoxi a răspuns:

Caprui si albastri happy

| Rudii a răspuns:

Albastrii`!love strucklove strucklove struck

| Rallu99 a răspuns:

Albastrii pentru ca si ai mei sunt albastrii si imi plac foarte mult unii imi zic ''albastrica''