| Sabyynna a întrebat:

Sunt o prietena a utilizatoarei contului si am si eu o mica intrebare big grin.
Deci: prietenul meu vrea sa facem sex oral (si eu lui, si el mie), dar amandoi suntem raciti. Este vreo problema? Si...cum se face mai exact sexul oral? Nu am mai facut niciodata si as vrea sa stiu mai exact cum se face.
Multumesc anticipat. fundita happy.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Voi chiar vreti sa luati vreo boala se pare...intra pe google si informeaza-te ce-i ala sex oral

| justfreelove a răspuns:

Nu are nici pe draq. Sexul in sine e cel mai bun medicament. Tu ca fata, cand vrei sa ii faci sex oral, te gandesti la acadele si i-o sugi, i-o saruti si nu musti din ea. El ca baiat sunt sigur ca s-a documentat destul de bine din filmele cu jenna jameson. Sexul oral este cea mai intima forma de sarut, dar se recomanda sa faceti un dus inaintewinking

| DNSK a răspuns:

Exista internet, vorba lu' mona! citesti, bagi la cap, nu stii exista tutorialehee hee asa ca da-i bice

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan72 a răspuns:

Nu e nici o problema atat timp cat considerati ca e timpul si pentru asa ceva.

Cat despre sfaturi e plin pe net:
http://www.divahair.ro/cuplu/cum_sa_faci_sex_oral_de_nota_10!

| Cleopa a răspuns:

Ar trebui sa asteptati pana ce va trece raceala... uita-te si tu la un film porno sa vezi cum se face, sunt o multime pe net

| Bubu4 a răspuns:

Cred ca este o problema, destul de mare. Atat timp cat nu esti informata suficient, de ce vrei sa faci pasul asta? Parca vad ca peste cateva zile ne intrebi daca poti ramane insarcinata, dooh. Sexul oral este cea mai speciala forma de sex, pentru ca implica mai multa apropiere intre cei doi. Daca esti atat de hotarata sa o faci, sexul oral nu se invata, ci se face din placere, mai exact faci exact ceea ce simti : saruti, musti usor, te joci cu limba. daca e doar o miscare mecanica, nu te vei simti nici tu bine happy In timp ce ii faci trebuie sa simti singura ca te doreste si mai mult. Have fun.

| sefultau a răspuns:

E chiar indicat! laughing nu patiti nimic! distractie placuta!

| Ionut_Ardelean_1985 a răspuns:

Ionutardelean709 sa vb pe mes