| AstAecsf a întrebat:

cum sa o conving pe prietena mea sa facem sex? Este virgina și de făcut câteodată îmi face oral și suntem amândoi dezbrăcați de tot dar nu vrea sa facem.
Cum sa fac? Sunt de 1 an cu ea

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ea nu vrea nu ai ce face. Asteapta pana iti spune ea ca este pregatita pentru sex cu tine.

| SkyPilot a răspuns:

O astepti pana cand este pregatita sa faca acest pas. Nu este o idee buna sa faci presiuni asupra ei.
Cel mai usor ajungi acolo facand-o sa se simta iubita, spunandu-i intr-un mod inteligent cat de frumoasa o consideri, castigandu-i increderea. Ai grija sa ii mai oferi si altceva decat sex. Fii iubitor, romantic, scoate-o in oras, distreaz-o. Daca o sa simta ca tii foarte mult la ea, va ajunge mai repede in punctul in care va decide sa iti ofere sa "faceti dragoste" (deci nu sex!).

| SG1995 a răspuns:

Fă-i și tu oral boss, categoric dacă o stimulezi suficient de bine o să o vrea să i-o bagi.

| ywar a răspuns:

Nu te astepta sa-ti faca numai ea, fa-i si tu ei.
Daca tu te astepti sa faceti sex, eu cred ca gresesti putin. Ea nu se simte in siguranta, asta poate fi un inceput.
Nu stiu cat te pricepi tu sa faci ce trebuie facut, dar iti recomand sa o iei usor si sa o faci sa nu mai suporte hainele pe ea sau si mai tare. sa te vrea inauntrul ei. Cand se va intampla asta, va fi si actiune.

| eugeniu2020 a răspuns:

Ii faci si tu oral si i-o bagi si gata,

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Dar tu îi faci ei?

| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Incearca sa ii propui sa faceti 69 asa si ea va fi foarte excitata si cand e foarte uda incearca sa o bagi inauntru

| kepler22b a răspuns:

Pai daca nu stii sa o incalzesti. Lasa ma dracu. Si dezbracati si nimic laughing)

| Alexyne a răspuns:

Poate nu este pregatita si ii e frica, incearca sa fi intelegator cu ea si asteapta pana e pregatita. Cati ani are?