| Inoue a întrebat:

Bună T. p. u. Aș dori să aflu, din propria voastră experientă cum a fost primul sărut pentru fiecare dintre cei care au avut parte de el?
Dau fundiță!

Răspuns Câştigător
| brunetzika_6738 a răspuns:

Pai s-a intamplat la 15 anisoribig grin vorbeam cu un baiat prin mesaje in fiecare zi timp de 5 luni dar niciodata nu am vrut sa ies cu el afara pentru ca ma temeam ca voi trece peste faza "doar sa vorbim" si nu eram experimantata in astfel de lucruri asa ca tot amanam acea zi. dar intr-una din zile am iesit cu catelusa mea la plimbare si m-am intalnit cu el intamplatorworried. nu aveam cum sa fug odata ce ne-am privit ochi in ochi si s-a oferit sa vina cu mine la plimbarelaughing toate bune si frumoase, vorbeam si discutam diverse lucruri pana a venit timpul sa o duc pe catelusa mea acasa. in fata blocului mai era o gramada de copii si eu tot ma feream de el sa nu se napusteasca peste minelaughing. atunci i-am sp ca ma duc acasa si el a sp bine, am urcat cu catelusa mea sus usurata ca nu s-a intamplat nimic si chiar cand am intrat pe usa m-a sunatlaughing mi-a sp:"nu ai uitat nimic? nu imi dai un pupic mik si dulce de noapte buna?" eu cand am vazut m-am emotionat toata si am coborat ca nu aveam ce sa fac( se supara daca nu o faceam). am ajuns in scara jos si el ma asteptabig grin si atunci s-a intamplatlaughing nu pot sa descriu in cuvinte ce am simtit. eram asa de emotionatalaughing apoi m-a sarutat si pe frunte si mi-a sp:"noapte buna, frumoasa mea". a fost ceva foarte frumos si cu siguranta imi voi aminti toata vitata acel prim sarut:X
fundita?:*:*

8 răspunsuri:
| BomBonika_9617 a răspuns:

Poi a la mine primul sarut a fost cu cel pe care l-am iubit cel mai mult :X

Si acum mi-l amintesc!

Nu am cuvine sa-l descriutongue e prea frumos big grin

Sunt sigura ca o sa ai si tu parte de el cat de curand si o sa-ti dai seama cum este din propria ta experienta :*

Ai grija cine este primul! Sa fie cu cel pe care il iubesti... altfel nu vei simti acea emotie a primului sarut :*

Te ROG Frumos Sa Imi Dai Funtita :*:*:*:*

Ok :*?

| Tiberius a răspuns:

Eram foarte spart si erau doua fete in anturajul meu. A doua zi incercam sa-mi amintesc cu, care din ele trebuie' sa ma intalnesc.

| TheJokerGaby a răspuns:

Sa intamplat la 13 ani si a fost super tare.

| TheJokerGaby a răspuns:

Primul meu sarut a fost l 13 ani si afost cel mai bun sarut di viata mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost bestial sub lumina lunii an masina pe deal dar el an timp ce era cu mine mai era cu una si l-am lasat. sincer mi-a fost frica sa vina si ziua aceea dar acum m-am obisnuit cu sarituri chiar daca sunt virgina. bafta

| AlEXxx21 a răspuns:

Primu meu sarut a fost la 12 ani
a vost ...cum sa spun calumea

| libertate a răspuns:

Pe neasteptate! si cu multi flututashi!

(uau... ce vremuri):X

| libertate a răspuns:

Bombonik... nu trebuie sa il iubesti
Nu ai cum sa iubesti pe cineva inainte de primul sarut!
Poate doar sa simti ceva adica e suficient si atractia fizica!
Si uneori e importanta atractia fizica...pentru ca daca ajungi sa nu il iubesti si te pui doar asa cu el o sa ai remuscari, si nu e chiar foarte placut!

nu puteam sa ma abtzin sa nu comentez...
sper ca te-am ajutatkiss
ceao...