| elena2567 a întrebat:

Buna, tin sa mentionez ca am avut primul contact sexual, am folosit prezervativul. Acum am secretii vaginale maronii si dureri mici de burta, ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Secretiile maronii sunt produse de sange care s-a oxidat si acum este eliminat din vagin, odata cu secretiile vaginale normale, care curata vaginul.
Durerile de burta pot fii de la sex si prima actiune in acea zona, dar vor terec in cateva zile.

| VoidEternal a răspuns:

Nu e cazul sa te îngrijorezi. Sunt simptome comune.

| FloreaOvidiuAdrian a răspuns:

Inseamna ca o avea lunga si ''batea'' in stomac.