| RedDany a întrebat:

Buna TPU :3, imi place de o fata, si ei de mine, si vreau sa ii spun ca o iubesc, dar vreau ceva romantic, am stat si m-am gandit la multe, dar nici una nu este cum imi place happy
dau fundita happy

3 răspunsuri:
| Paty17 a răspuns:

Depinde și de vârstă acum. big grin și de sentimentele voastre, de tipul de relație. O soluție ar fi să te apropii de ea, să stați unul lângă altul, să vorbiți. să o săruți, să.i spui ce simți, lucruri dulci, ceva care să.i trezească partea sensibilă. :3. Si poff, te iubeeeesc! Mult noroc în dragostee ^^

| Biaix a răspuns:

Pai poti sa vorbesti frumos cu ea..sa o duci intr un loc mirific (de exemplu langa un lac) sa stati pe banca si sa i spui ceva gen "stii....intotdeauna m am gandit la tine si la ce simt pentru tine.dar mi a fost si inca imi e greu sa ti spun.dar o sa incerc..de cand te am intalnit te am vazut ca pe o fata frumoasa, inteligenta, speciala, dulce..si am stiut ca tu esti aleasa inimii mele.Te iubesc (pui numele), chiar te iubesc si mi a fost mereu greu sa ti o spun pentru ca nu stiam cum vei reactiona..de acum nu imi mai e frica sa iti rostesc cele doua cuvinte..chiar simt ca te iubesc!"

| hellyeahhhhhhhh a răspuns:

Doamne, daca eu as primi un trandafir de la baiatul pe care il plac. as lesina. daca ea te place, nu are rost sa faci atat tam-tam. fa ceva mic, dragut.