| dannu1998 a întrebat:

Buna din nou! Cum pot sa-i spun unei fete ca o iubesc ceva romantic, dar nu vreau de pe net sa copiati. La cel mai bun raspun funda!

4 răspunsuri:
| Zuzazozo a răspuns:

O inviti la o cina romantica cu lumanari, ii cumperi un buchet mare de trandafiri rosii.Ii spui ca o iubesti...ai inteles tu ideea.happy

| SecretLady91523 a răspuns:

Du-o intr-un loc special pentru voi(daca nu aveti unul intr-un loc frumos), cumpara-i un buchet mare de trandafiri si fa-i o surpriza. Sau ai putea face ceva spontan, gen:in timp ce mergeti prin centrul orasului si e multa lume in jur, ii dai dintr-o data un trandafir si incepi sa strigi in gura mare ca o iubestipuppy dog eyes Asta o sa o impresioneze

| Anonimus197568 a răspuns:

Afla mai intai ce ii place cel mai mult, ce flori ii plac si cumparaile, arata ca ti la ia foarte mult.Sau puteti sa va plimbati intr-o seara frumoasa de vara o conduci pana acasa si atunci poti sa ii dai florile si sa ii spui(poti sa pui pe cineva sa iti aduca florile si sa para ca v-ati intalnit din coicidenta)Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| dannu1998 explică:

Raspunsurile sunt faine dar cui sa dau funda nu stiu!